Msze św.

Msze św. w dni powszednie:

Każdego dnia jest Adoracja Najśw. Sakramentu - pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą (w tym czasie jest możliwość spowiedzi św.)

W ciągu dnia otwarty jest przedsionek kościoła - zachęcamy do nawiedzenia Najświętszego Sakramentu.

Msze św. w niedzielę:

7.30, 9.15, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30
w lipcu i sierpniu: 7.30, 10.00 i 16.30

o godz. 7.00 - Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP a następnie wypominki za zmarłych,
o godz. 9.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia,
o godz. 10.45 - Koronka do Najśw. Serca Pana Jezusa

Przed wieczorną Eucharystią Nieszpory bądź inne nabożeństwo okolicznościowe (Różaniec, Gorzkie Żale itd.)

Odpust parafialny:

niedziela po uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa (czcimy Patrona parafii)
III niedziela października ku czci św. Małgorzaty Marii Alacoque (czcimy Patrona kościoła)

Msze św. wotywne i okolicznościowe

I czwartek miesiąca – Msza święta o powołania kapłańskie i zakonne
I piątek miesiąca –  Msza wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa
I sobotę miesiąca – Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi

Podczas Adoracji:
Środa – Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy (zachęcamy do składania intencji na nabożeństwo)
I czwartek miesiąca – modlitwa o nowe powołania do służby Bożej (zapraszamy do modlitwy osoby zrzeszone w Apostolacie Margaretka)
I piątek miesiąca – Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa (zapraszamy do modlitwy osoby należące do Straży Honorowej Najśw. Serca P. Jezusa)
II piątek miesiąca – Koronka do Najśw. Serca Pana Jezusa