Intencje na nabożeństwo do św. Rity

padre pio

W drugi czwartek miesiąca, odprawiane jest w naszym kościele nabożeństwo do św. Rity, w czasie którego wyczytywane są nadesłane intencje dziękczynno-błagalne. Drodzy czciciele św. Rity, z pewnością macie wiele spraw, które chcielibyście powierzyć Bogu za przyczyną Świętej Patronki.

Udostępniamy możliwość przekazywania intencji poprzez stronę internetową parafii. Prosimy wpisać ją w polu poniżej, a system prześle ją do księży, którzy przedstawią Waszą intencję na najbliższym nabożeństwie ku czci św. Rity. W dniu, w którym przypada wspomniane nabożeństwo intencje te będą zbierane (ok. godz. 15.00) i przygotowywane do odczytania na nabożeństwie. Warto więc przysyłać te intencje nieco wcześniej - koniecznie przed godz. 15.00.

Informacje:

Informacje: W drugi czwartek miesiąca, odprawiamy Mszę św. w intencji wszystkich próśb zanoszonych do Boga za przyczyną św. Rity. W tych intencjach modlimy się także odmawiając różaniec (pół godziny przed Mszą św.) Tego dnia można: skorzystać z sakramentu pokuty, nabyć róże i modlitewniki do św. Rity, złożyć do skrzyneczki intencje, oddać cześć relikwiom św. Rity, itd. Po Eucharystii ma miejsce nabożeństwo do św. Rity, w czasie którego wyczytywane są intencje przekazane na modlitwę wstawienniczą. Modlitewne spotkanie kończy się błogosławieństwem róż.

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól.