W parafii i poza nią odprawiane będą Msze św. w następujących intencjach:
NIEDZIELA – 10 marca
7.30 – Za śp. Helenę i Jana Nytko
9.15 – Za śp. Janinę i Andrzeja Stefańskich
11.00 – Za śp. Edwardę Michań
– Za parafian
– Za śp. Józefa Rozpęda – od Katarzyny i Marka Nytko
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
15.45 – GORZKIE ŻALE
16.30 – Za śp. Urszulę Ryczek w 1. rocz. śmierci
PONIEDZIAŁEK – 11 marca
17.30 – Za śp. Jerzego Gieracki
– Za śp. Bronisława Ziemoń w rocz. śmierci
– Za dusze w czyśćcu cierpiące
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
WTOREK – 12 marca
17.30 – Za śp. Jana Smoleń w rocz. śmierci i żonę Janinę
– Za śp. Genowefę Kot w rocz. śmierci
– Za śp. Kazimierza Stus – od kolegów syna Krystyna
- Za śp. Franciszka Orlik w 7. dzień po śmierci
– Za dusze w czyśćcu cierpiące
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
ŚRODA – 13 marca
17.30 – Za śp. Jana i Ludwikę Podstawskich
– Za śp. Janinę, Kazimierza Kozioł
– Za śp. Krystynę Cyrek i zmarłych z rodziny
– Za śp. Krystynę Sutkowską
- Za śp. Stanisławę Bogusz w 7. dzień po śmierci
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
CZWARTEK – 14 marca
9.00 – Za śp. Marię i Franciszka Warchoł
17.30 – Za śp. Janusza Szatko – od Marka Gniewka
– Za śp. Stanisława Malec
– Za śp. Stanisława Tadel – od brata Franciszka
– Za dusze w czyśćcu cierpiące
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
PIĄTEK – 15 marca
16.00 – Droga Krzyżowa
17.00 – Droga Krzyżowa
17.30 – Za śp. Stanisława Piwowarskiego – od Marii i Krzysztofa Pacurów
– Za śp. Zbigniewa Tatar
– Za dusze w czyśćcu cierpiące
– Za śp. Zofię i Teodora Kupczyk
– Za śp. Józefa Rozpęda – od Lidii Czarneckiej z rodziną
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
SOBOTA – 16 marca
17.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Wiktorii Szwec z okazji urodzin
– Za śp. Józefa Sobarnia i żonę Wiktorię
– Za śp. Łukasza Ptak w rocz. śmierci i tatę Henryka
– Za dusze w czyśćcu cierpiące
– Za śp. Stanisława Tadel – od szwagra Kazimierza z żoną
– Za śp. Józefa Rozpęda – od Beaty ze Sosnowca z rodziną
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
NIEDZIELA – 17 marca
7.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Janiny Smoleń
9.15 – Za śp. Marię Tadel i zmarłych z rodziny
11.00 – Za parafian
– Za śp. Jacka Cichy, greg. (poza parafią)
– Za śp. Zdzisława Wójcika, greg. (poza parafią)
15.45 – GORZKIE ŻALE
16.30 – Za śp. Kazimierza Stus