OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX Niedziela Zwykła

21.10.2018 r.

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny pod hasłem PEŁNI DUCHA I POSŁANI. Niech będzie to czas odnowienia w swoim życiu gorliwości misyjnej i apostolskiej, modląc się i wspierając na różne sposoby dzieła misyjne w Kościele.
  2. Trwa miesiąc, który jest w sposób szczególny poświęcony modlitwie różańcowej. Z tą modlitwą są związane tzw. Róże Różańcowe. Aby utworzyć taką Różę potrzeba 20-ścia osób, które zobowiążą się do codziennego odmawiania jednego dziesiątka różańca i uczestniczenia w miarę możliwości w zmiance tajemnic raz w miesiącu. W parafii jest już takich 10 Róż (2 męskie i 8 żeńskich) ale może ich być jeszcze więcej. Dlatego zapraszamy do zgłaszania się chętnych w zakrystii, aby w utworzyć kolejne Róże.
  3. W naszej parafii jest schola dziecięco-młodzieżowa, która ubogaca swoim śpiewem liturgię w kościele. Dzieci, młodzież, która chciałyby powiększyć grono scholii a tym samym podzielić się swoim talentem głosowym zapraszamy w najbliższą sobotę na godz. 18.15.
  4. W tym tygodniu przypada:

– w poniedziałek – wspomn. św. Jana Pawła II;

– w środę – wspomn. bł. Jana, Wojciecha Balickiego, prezbitera.

  1. Msze św. w dzień powszedni o 17.30, pół godziny wcześniej Adoracja Najśw. Sakramentu i nabożeństwo różańcowe. W piątek comiesięczne modlitewne spotkanie za wstawiennictwem św. O. Pio.
  2. W zakrystii jest do odebrania kolejny numer czasopisma Królowa Różańca Świętego.
  3. „Bóg zapłać” osobom za troskę o piękno świątyni i za ofiarę na kwiaty Agnieszce Brożek, Ewie Bodak, Magdalenie Drozd, Aleksandrze Pałyga, Monice Moryl i za ofiarę na nasze materialne sprawy Marzenie i Dariuszowi Żaba, Gizeli Korpacka-Sołtys, Halinie i Jackowi Śmiertka, Annie i Sławomirowi Kudroń.
  4. Intencje mszalne…